ТЕРМОПАНЕЛІ 

Тел: +380 67 7032912, +380 93 7572399 Тарас

Утеплення, захист та оздоблення Вашого дому

Переваги фасадних термопанелей при обробці фасадів.

Технологія монтажу

Зразки зовнішнього оздоблення

Теплий дім - це запорука затишку і здоров'я, а також важливе питання економії сімейного бюджету. Саме тому останні роки стало популярним утеплення будинків плитами з пінополістиролу. Проте їх важко та довго монтувати і ще важче оздоблювати, таке утеплення дорого встановити і легко пошкодити. Та й знайти хорошого фахівця - проблема. Саме тому з'явились термопанелі – це цілісна фасадна система утеплення, звукоізоляції, захисту та оздоблення.

 Сучасна технологія термопанелей - це поєднання двох елементів.

Утеплюючий шар -  пінополістирол, мінеральна вата або пінополіуретан, та декоративно-захисний шар знатуральної мармурової крихти, плитки «фагот», клінкерної плитки, полімер-піщаної плитки або декоративного бетону. Таким чином споживач отримує монолітну плиту, що виконує чотири важливі функції: утеплення, звукоізоляція, захист від впливу навколишнього середовища та декоративне оздоблення  будинку.

 

 

 

 

Завдяки цій технології зменшується час утеплення будівлі, економія тепла зростає, а головне для замовника – це коштує приблизно так само чи навіть дешевше, аніж професійне утеплення старим способом з подальшим декоруванням.

 

 

 

 

 

 

Придатна технологія як для нових будинків, так і для "допомоги" старим. Вони дійсно утеплюють, неперевершено виглядають, доступні за ціною, виготовлені з якісних матеріалів та легкі в установці й експлуатації. Окрім того, вони - міцні, надійні і довговічні. Тож якщо обирати між старим способом утеплення та новим, то ті, хто цінують свій час та зусилля, оберуть саме термопанелі. Такий же вибір зроблять і ті, хто шукає якість та відповідний вигляд. Ну, а якщо ви звикли рахувати гроші, плюси та мінуси, то ваш вибір очевидний - термопанелі.