Реконструкція будівель та споруд – це їхня перебудова з метою покращення забудови території чи перепланування приміщень для зміни цільових якостей. Вона має на меті вдосконалення рівня комфорту, зміну функціонального призначення, зміну конструкції та естетичних елементів будівель у процесі їх використання.

Реконструкція – один з найскладніших напрямків будівництва, адже при її реалізації необхідною умовою є залучення висококваліфікованих інженерів та робітників, які зможуть виконати завдання у нетривіальних ситуаціях. На відміну від нового будівництва, під час реконструкції досить складно прорахувати вартість та терміни її реалізації.

Запорукою успіху при здійсненні архітектурної реконструкції є професійний підхід на початковому етапі, а саме – технічне обстеження теперішнього стану будівлі, прорахунок можливих ризиків та наслідків, оптимізований проект реконструкції.

Архітектурна реконструкція житлових та нежитлових будівель – це один з пріоритетних напрямків роботи компанії “Наш край”. Завдяки високій кваліфікованості та майстерності нашої команди було відреставровано багато об'єктів різного типу, більшість з яких знаходиться у центральній частині Львова.

Якщо Ви запланували реконструкцію і бажаєте отримати відмінний результат, звертайтеся до нас!