Хто з нас не мріє? Хто з нас хоч трішки не бажає жити за містом - подалі від шумних і перенасичених транспортом вулиць, серед красивих ландшафтних насаджень, поблизу зручно оздоблених водоймищ - вдихнути свіжого і чистого повітря? І ніщо не може замінити неймовірні відчуття від власноруч реалізованого процесу будівництва свого будинку, де враховані всі побажання кожного члена сім’ї, де панує затишок і тепло. Проте швидкоплинність і усе шаленіший ритм нашого життя не завжди дозволяють нам віднайти час і насолодитися процесом будівництва свого гніздечка.

Саме тут, від самого початку зародження таких мрій, на допомогу Вам прийде наша компанія. Ми візьмемо на себе всі клопоти і докладемо максимум зусиль для того, щоб процес будівництва приніс вам задоволення.

 

Здійснюючи комплексне будівництво приватних житлових будинків протягом багатьох років, наша компанія  виконує всі види будівельних, монтажних, ремонтних і оздоблювальних робіт. Великий досвід команди висококваліфікованих співробітників дозволяє реалізувати найширший спектр архітектурних рішень і особистих вподобань наших клієнтів – від самого початку і до здачі будівництва «під ключ».

Будівництво взагалі і будівництво приватних житлових будинків зокрема - це складний технологічний процес, де повинні бути враховані усі новітні технології та розробки, проаналізовані усі переваги і недоліки обраних будівельних рішень чи матеріалів,  витримані усі вимоги державних будівельних норм та правил, техніки безпеки і т. д.

Особливу роль відіграє планування, правильна послідовність та якість виконання робіт. Адже неузгодженість і непродуманість часто призводять до зупинки, повернення і перероблювання певних робіт. Відтак, щоб уникнути подібних ситуацій, а також заощадити час і кошти, наша компанія забезпечує повний інженерний супровід протягом усього циклу будівництва. 

        

Будівельна компанія “Наш край”  здійснює професійне виконання усіх видів робіт, а саме:

vдопомога та консультація при виборі земельної ділянки та проекту;

vрозробка кошторису на всі етапи будівництва

vдопомога при виборі та купівлі будівельних матеріалів

vпідготовка будівельного майданчика і забезпечення усіма необхідним будівельним обладнанням та механізмами ;

vвлаштування різних типів фундаменту (монолітні, збірні, стовпчасті і т.д.);

vзведення стін з різноманітних матеріалів (цегли, газоблоків, керамічниих блоків і т.д.);

vбетонні роботи (монолітні перекриття, армопояси, сходи, балки і т.д);

vзведення усіх типів дахів (скатних і плоских);

vмонтаж віконних та дверних конструкцій;

vутеплення фасадів та різноманітні оздоблювальні і декоративні роботи;

vусі види внутрішніх робі (штукатурні роботи, влаштування цементних стяжок, утеплення даху, малярні роботи,облицювання стін та підлог плиткою, гіпсокартонні роботи, наклеювання шпалер, влаштування декоративних штукатурок і т.д.);

vмонтаж інженерних мереж (опалення, водопостачання, каналізування, електропостачання, відео нагляду, сигналізації т.д.);

vвлаштування огорожі, благоустрою та озеленення;

vінженерна підтримка протягом усього циклу будівельних робіт.