Обличчям кожного будинку є його фасад. Це така ж важлива частина будівлі, як, скажімо, фундамент, дах чи внутрішнє оздоблення. Якісне і правильне влаштування фасаду – це презентабельність будівлі, виділення певного стилю, а також вирішення багатьох інших завдань (утеплення, захист від впливу погодних умов, звукоізоляція і т.д.). Різноманіття фасадних матеріалів і технологій дозволяють втілити в життя найскладніші архітектурні та дизайнерські рішення.

Фасад – це зразок архітектурного мистецтва, який визначається внутрішнім плануванням будівлі, будівельними матеріалами, конструкцією зовнішніх стін. Також при проведенні фасадних робіт слід враховувати призначення будівлі, кількість поверхів, розташування, планування території, кліматичні та природні фактори.

Комплекс фасадних робіт включає ремонт старих фасадів, їх відновлення та реставрацію, утеплення, а також декоративно-оздоблювальні роботи.

        

Головним призначенням утеплення стін є максимальне зменшення втрат теплової енергії та запобігання проникненню холоду ззовні. Виконавши даний етап роботи, можна отримати наступні переваги:

vекономія теплової енергії;

vзапобігання промерзанню (стіни не набиратимуть вологи);

vзапобігання появі грибків і цвілі (плісняви);

vпокращення звукоізоляційних характеристик;

vзбереження комфортної температури всередині приміщення як взимку, так і влітку.

 

Якщо вам потрібно оптимізувати експлуатаційні характеристик  будівлі та підкреслити індивідуальне оформлення свого котеджу чи іншої споруди, то ми радимо скористатись декоративним оздобленням фасаду. Декоративне оздоблення – це гарна нагода зробити будівлю оригінальною, привабливою, надати їй індивідуального стилю і підкреслити статус її мешканців. І не важливо, чи будівля є новою, чи потрібно дати нове дихання старій. Цей вид робіт включає облицювання фасадів декоративними матеріалами, плиткою, каменем, дерев’яними і металевими панелями. Також часто застосовується штукатурка і фарбування.

Фасадні роботи є пріоритетом нашої компанії, яка має багаторічний досвід в облаштуванні нових і реставрації старих фасадів різної складності, що дає можливість задовольнити будь-які побажання найвибагливіших клієнтів. Завдяки професіоналізму і великому досвіду наших співробітників, фасадні роботи, як і всі інші, проводяться у визначені строки, з дотриманням усіх технологічних норм, при постійному контролі і супроводі архітекторів і дизайнерів.