Вибір земельної ділянки для будівництва приватного будинку

Отже, Ви все-таки прийняли рішення про будівництво власного будинку. Ви вже уявляєте, яким він буде, які плоди ростимуть у саду, де розмістите альтанку.

Читати
Як організувати будівництво приватного будинку

Багато сімей мріють жити у власному будинку із затишним подвір’ям. Доглянутий зелений газон, декоративні “альпійські гірки”, ранішня кава в альтанці під акомпанемент птахів, вечірній відпочинок у кріслі-гойдалці – це очевидні переваги проживання у власному будинку.

Читати
Фундаменти в приватних житлових будинках

Фундамент – це підземна частина споруди, яка служить опорою для усіх конструкцій. Без якісного фундаменту споруда буде не придатна для виконання своїх експлуатаційних функцій, не буде надійною та довговічною.

Читати
Скатні дахи в приватних будинках

Дах — один з найважливіших елементів конструкції споруди, який виконує несучу, гідроізолюючу та інші захисні функції. До спорудження даху і вибору покрівельних матеріалів потрібно ставитися дуже серйозно і відповідально.

Читати
Сучасні системи утеплення фасадів

Утеплення фасаду… Рано чи пізно усі мешканці, особливо, приватних будинків задаються питанням – чи потрібно утепляти фасад?З огляду на те, що сьогодні це справа недешева, приймати таке рішення завжди важко.

Читати
Перекриття у приватних будинках

Перекриття – це горизонтальна несуча конструкція, яку створюють між двома вертикальними приміщеннями, розділяючи їх по висоті. При цьому верхня частина перекриття зазвичай виступає як підлога для верхнього приміщення, а нижня частина перекриття – як стеля для нижнього приміщення.

Читати
Гідроізоляція фундаментів

З нашої статті “Фундаменти в приватних житлових будинках” Ви дізналися про те, наскільки важливою частиною будівництва є фундамент та його правильне влаштування. Ми також наголошували на тому, що фундамент служить для захисту зовнішніх стін від ґрунтових вод і морозу.

Читати