Будівництво будинків «під ключ»

Хто з нас не мріє? Хто з нас хоч трішки не бажає жити за містом - подалі від шумних і перенасичених транспортом вулиць, серед красивих ландшафтних насаджень, поблизу зручно оздоблених водоймищ - вдихнути свіжого і чистого повітря?

Читати
Реконструкція будівель та споруд

Реконструкція будівель та споруд – це їхня перебудова з метою покращення забудови території чи перепланування приміщень для зміни цільових якостей. Вона має на меті вдосконалення рівня комфорту, зміну функціонального призначення, зміну конструкції та естетичних елементів будівель у процесі їх використання.

Читати
Бетонні роботи

В наш час неможливо уявити собі будь-яке будівництво без використання бетону. Він став незамінним атрибутом у процесі спорудження як приватних, багатоповерхових, адміністративних будинків, так і мостів, доріг і т.д. Використання бетону в поєднанні з іншими матеріалами дозволяє втілювати в життя найрізноманітніші архітектурні форми.

Читати
Утеплення та оздоблення фасадів

Обличчям кожного будинку є його фасад. Це така ж важлива частина будівлі, як, скажімо, фундамент, дах чи внутрішнє оздоблення. Якісне і правильне влаштування фасаду – це презентабельність будівлі, виділення певного стилю, а також вирішення багатьох інших завдань (утеплення, захист від впливу погодних умов, звукоізоляція і т.д.).

Читати